09:00
online (Praha)
Přihlásit se

Ve středu 6. dubna 2022 proběhne v Praze další konference NZIS Open, která poskytne příležitost diskutovat o zkušenostech, plánech a výstupech, které jsou spojeny s otevíráním zdravotnických dat. Konference měla proběhnout již v prosinci 2021, bohužel ale byla kvůli epidemiologické situaci odložena.

Živý stream

 

Na této konferenci bude po vzoru konference minulé opět věnován prostor široké komunitě, která se věnuje zpracování a vizualizacím otevřených dat ve zdravotnictví nejen z oblasti COVID-19. 

Zajímají Vás naše data? Zpracováváte otevřené datové sady? Využíváte aplikační rozhraní pro data o COVID-19? Přihlašte se k aktivní účasti vyplněním krátkého strukturovaného abstraktu a přijďte prezentovat svoje výsledky. Tématické bloky konference budou zveřejněny v následujících týdnech.

Konference proběhne v Praze v hotelu Don Giovanni v čase 9:00–17:00 hodin. Předpokládaná forma konference je prezenční v kombinaci s on-line vysíláním, bude upřesněno dle aktuální epidemiologické situace. Na konferenci je nutná registrace, ať už se chystáte prezenčně, nebo on-line.

Registrační formulář

Detaily konference a program sledujte na stránkách NZIS Open:

Webová stránka konference NZIS Open

NZIS Open 04/2022

Přihlaste se k aktivní účasti vyplněním krátkého strukturovaného abstraktu, který bude následně vyhodocen programovým výborem konference a vybrané abstrakty budou prezentovány v rámci tematických bloků.

KDY
09:00–17:00
KDE
Hotel Don Giovanni Praha
Přejít na registraci

Mohlo by vás zajímat

Vše