09:00
online (Praha)
Přihlásit se

Ve středu 7. prosince 2022 proběhne v Praze další konference NZIS Open, která poskytne příležitost diskutovat o zkušenostech, plánech a výstupech, které jsou spojeny s otevíráním zdravotnických dat.

Na této konferenci bude po vzoru předchozích ročníků opět věnován prostor široké komunitě, která se věnuje zpracování, analýze a vizualizacím otevřených dat ve zdravotnictví.

Zajímají Vás naše data? Chcete vědět, co nového se připravuje a jaké jsou strategické plány v oblasti zveřejňování nových dat z Národního zdravotnického informačního systému? Zpracováváte otevřené datové sady? Přihlašte se k aktivní účasti vyplněním krátkého strukturovaného abstraktu a přijďte prezentovat svoje výsledky.

Konference proběhne v Praze v hotelu Don Giovanni v čase 9:00–17:00 hodin. Předpokládaná forma konference je prezenční v kombinaci s on-line přenosem. Na konferenci je nutná registrace, ať už se chystáte prezenčně, nebo on-line.

Registrační formulář

Detaily konference a program sledujte na stránkách NZIS Open:

Webová stránka konference NZIS Open

NZIS Open 12/2022

Přihlaste se k aktivní účasti vyplněním krátkého strukturovaného abstraktu, který bude následně vyhodocen programovým výborem konference a vybrané abstrakty budou prezentovány v rámci tematických bloků.

KDY
09:00–17:00
KDE
Hotel Don Giovanni Praha
Přejít na registraci

Mohlo by vás zajímat

Vše