Od 30. listopadu 2022 publikujeme dvě nové datové sady popisující epidemiologickou situaci ve vztahu k suspektním případům reinfekcí onemocnění COVID-19.  

Nové datové sady obsahují počty reinfekcí onemocnění COVID-19. Z datových sad lze zjistit počty reinfekcí dle pořadí reinfekce a sedmidenní průměry počtu reinfekcí. Vzhledem k doporučení ECDC jsou suspektní případy reinfekce COVID-19 určeny na základě nově pozitivního PCR testu s minimálním odstupem 60 dnů od předchozí potvrzené pozitivity. 

Poté, v následných týdnech, dojde k přerušení aktualizace datasetu COVID-19: Přehled reinfekcí, který je nyní nahrazen obsáhlejším datasetem COVID-19: Denní přehled reinfekcí. O této změně vás budeme ještě informovat. 

Nové datové sady: 

COVID-19: Denní přehled reinfekcí  

Popis: 

Datová sada obsahuje denní přehled všech opakovaných infekcí (reinfekcí) onemocněním COVID-19 včetně sedmidenního průměru. 

Schéma: 

id 

string 

datum 

string 

nove_reinfekce 

integer 

sedmidenni_prumer 

float 

 

COVID-19: Týdenní přehled nově potvrzených případů s rozdělením na prvoinfekce a reinfekce: 

Popis:  

Datová sada obsahuje týdenní přehled osob s prokázanou nákazou COVID-19 s rozdělením dle pořadí nákazy na primoinfekce a opakované infekce (první, druhé a třetí/další reinfekce). 

Schéma: 

id 

string 

tyden_od 

string 

tyden_do 

string 

tyden 

string 

nove_pripady_celkem 

integer 

primoinfekce 

integer 

prvni_reinfekce 

integer 

druhe_reinfekce 

integer 

treti_a_dalsi_reinfekce 

integer 


Mohlo by vás zajímat

Vše