10:00 17:00
Praha

Ve dvou dnech, v úterý 12. a ve středu 13. prosince 2023, proběhne v Praze další konference NZIS Open & NZIP. Tedy konference, které se obě věnují zdravotnictví – NZIS zdravotnickým datům a systémům, NZIP zdravotnickému portálu. Budete mít příležitosti diskutovat o zkušenostech, plánech a výstupech, které jsou spojeny s otevíráním zdravotnických dat a jejich zpřístupňováním veřejnosti. 

Po vzoru předchozích ročníků dáme prostor široké komunitě, která se věnuje zpracování, analýze a vizualizacím otevřených dat ve zdravotnictví. 

Konference NZIS Open

12. prosince 2023

V rámci konference NZIS Open se můžete zapojit do sdílení zkušeností v oblasti zdravotnických dat a společně diskutovat náměty pro další rozvoj této domény. Představíme vám národní strategii v oblasti otevřených dat a zaměříme se také na legislativní aspekty otevřených dat ve zdravotnictví. Budeme prezentovat konkrétní data v rámci nově publikovaných tematických oblastí. Na konferenci zazní mimo jiné také stanoviska expertů z praxe. 

  • Otevírání zdravotnických dat 
  • Zdravotnická data v praxi

Konference NZIP

13. prosince 2023

Přijďte si poslechnout, jak NZIP přispívá k rozvoji zdravotní gramotnosti v České republice, jaké milníky za sebou doposud má a jaké jsou plány pro jeho další vývoj do budoucna. Na konferenci přiblížíme dosavadní spolupráce s partnerskými organizacemi a jejich fungování v praxi.

  • NZIP jako jednotný nástroj pro komunikaci a rozvoj zdravotní gramotnosti
  • NZIP a partnerské organizace aneb pohled z praxe

Přihlaste se k aktivní účasti vyplněním krátkého strukturovaného abstraktu

Přihlaste se k aktivní účasti vyplněním krátkého strukturovaného abstraktu, který bude následně vyhodocen programovým výborem konference, a přijďte prezentovat svoje výsledky. 

Termín pro registrace aktivních sdělení: pondělí 27. listopadu 2023
Termín pro registrace účastníků: čtvrtek 30. listopadu 2023

Konference proběhne fyzicky v Praze v časech 10.00–17.00. Z konference bude pořízen záznam. 

Registrační formulář

Detaily konference a program NZIS Open sledujte na webu: 

Webová stránka konference NZIS Open


Mohlo by vás zajímat

Vše